RSS

Nasıl ilişkiye Girilir Videolu Anlatım

28 Şub

ilişkiye nasıl giriliyor video
Ters ilişkiyi onaylamiyoruz… Bu konu ile bilgi almak isteyen arkadaşlarımız Kesinlikle aklının ucundan geçirmesin böyle bişeyi çünki… Ne dinimizde Nede sağlıken mantıksız bi ilişki yöntemi.. Her ne yaparsanız yapın patnerinizle ters ilişkiye girmeyin..

İslam’da cinsel yaşam içerisinde çiftlerin birbirlerini yada cinsel organlarını öperek yada okşayarak vb. yöntemlerle sevişmeleri doğrumudur yada haram mıdır ?
Cevap 1:
İslam, kişinin bütün hayatını içine alan ve her konuyu değerlendiren bir dindir. Bu sebeple insanın hayatında önemli bir yer tutan cinselliği ve eğitimini de ihmal etmemiştir. Belirli ölçüler içerisinde helal dairesinde keyfe kafi gelecek şekilde düzenlemiştir.
Her problemlerini Hz. Peygambere sorup öğrenen sahabeler ve onların hanımları, cinsellikle ilgili sorunlarını da bizzat sorarak öğrenmişlerdir.
Nitekim, sahabeden birisi hanımına üreme organından olmak şartıyla arka tarafından yaklaşmak istemiş, ancak hanımı buna karşı çıkmış ve doğacak çocuğun şaşı olacağı şeklindeki Yahudi anlayışını da bahane göstererek itiraz etmişti.
Durum Peygamber efendimize haber verildiğinde “eşlere, üreme organından olmak şartıyla istenildiği şekilde yaklaşılabileceğini” (1) ifade eden ayet geldi.
Bu ayeti açıklayan Peygamberimiz de “üreme organından olmak şartıyla arkadan, yandan, üstten, alttan, istenildiği ve hoşa gidildiği şekilde cinsel ilişkiye girilebileceğini ifade etmiştir. (2)
İslam, kişinin eşiyle cinsel ilişkisini şu durumlarda yasaklamıştır :
1- Adet halinde ve loğusalı iken cinsel temas.
2- Eşinin dışkı yerinden yani anüsünden yaklaşmak Zevceye arkasından yaklaşmak büyük günahlardandır. Peygamber (sav): “Allah bir kadının dübüründen münasebette bulunana rahmet nazarıyla bakmaz” buyuruyor.(İbni Mace Beyhaki)

Dinimizin bunların dışındaki cinsel ilişkiyi, üreme organından olmak şartıyla her türlü şekline müsaade ettiğini ve haram kılmadığını anlıyoruz. Eşlerin birbirini yalama, okşama, dudaklarıyla, oral yolla ve elleriyle cinsel ilişkiye hazırlamak için vücutlarının değişik yerlerine yaptıkları her türlü hareketin haram olmadığını söyleyebiliriz. Ancak kesin bir yasağın olmaması, bazı tavsiyelerinde olmadığı anlamına gelmez

Reklamlar
 
2 Yorum

Yazan: Şubat 28, 2011 in Uncategorized

 

2 responses to “Nasıl ilişkiye Girilir Videolu Anlatım

 1. Theaisawesome

  Nisan 27, 2011 at 1:51 pm

  iliskiyenasilgirilir.com super bir adres keyifli sohbedler

   
 2. elaenri

  Mayıs 28, 2011 at 4:10 am

  affordable auto insurance

   

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: