RSS

İLİŞKİ ANALİZİ

12 Nis

Özel hayatımızda çoğumuz acı ve mutlu anlar yaşarız sevdiğimiz insandan çeşitli sebepler ile ayrılmak zorunda kalırız. Bir süre sonra belki tekrar bir araya gelirsiniz belki de hiç bir daha görüşmemek üzere ayrılırsınız.
Bir gün bir bakarsınız sevdiğiniz insan bir başka insana gönül vermiştir. Ve siz bunu öğrenince yıkılırsınız. Bazen bütün umudunuzu kaybettiğiniz noktada tekrar sizi arar ve kaldığınız yerden devam edersiniz. Ve beklediğiniz mutlu sona gelir o kişi ile evlenirsiniz.

Bütün yukarda sayılan çoklu gelişmelerin temel kaynağında o kişinin ve sizin hayatınızı kontrol eden yıldız sistemi’ndeki karmaşık yapıda saklıdır. Şayet bu şifre doğum haritanızda çözüldüğünde karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiğini, onun bilinmeyen yönlerini bilerek ilişkinizi tamir edebilecek sonuçlara ulaşa bilirsiniz.

Kimimiz eşimizden ayrılmış fakat uzun bir süredir karşıma ikinci bir evlilik yapabileceğim bir insan çıkmadı diye düşünebilirsiniz. Bu nokta da kendi doğum haritanızdan 2.ci bir evlilik olup olmayacağını öğrene bilirsiniz. İlk kez tanıştığınız bir insana aşık oldunuz fakat onun hakkında fazla bir şey bilmiyorsunuz.

Geçmişinde nasıl ilişkileri oldu diye merak ediyorsunuzdur. Ve karşınızdaki kişi de size başlangıçta fazla sır vermek niyetinde değil. İşte bu noktada o kişinin doğum haritasının incelenmesi ile geçmişinde nasıl bir ilişki yaşamış olduğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Özellikle de tarih aralıkları ile birlikte. Bu noktada benim önerim ikili ilişkilerde mümkünse iki haritanın birlikte değerlendirilmesi daha ayrıntılı bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Şayet tek bir harita incelenmesi söz konusu ise karşınızdaki kişi hakkında bilgi edinmeniz çok sınırlı olacaktır. Yukarda saydığım konulardan birini veya bir kaçını yaşıyor iseniz mutlaka doğum haritanızı ve sevgilinizin doğum haritasını inceletmek ile ilişkinizi bilinçli yaşayarak ilişkinizin bir kazaya uğramasını önleyebilirsiniz.

Reklamlar
 
Yorum yapın

Yazan: Nisan 12, 2011 in Uncategorized

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: