RSS

Bayanla ilişkiye Nasıl Girilir

30 Nis

Gerdek Gecesi Korkusu ve İlk Tecrübe

Gerdek gecesi toplumlarda genellikle özel bir yeri olan ve İslam dininde büyük bir öneme sahip olan bir gecedir.Çünkü Bir ailenin oluşmaya başladığı yapının ilk temeli bu gece atılır.Bu gece yarım birer insan olan erkek ve kadın birbirini tamamlayara bir bütünü oluşturur.

Cinsel anlamda ise erkek ve kadının ilk tecrübeleri olması münasabeti ile büyük önem arzetmektedir.İlk tecrübeyi yaşayacak olan bayan ve erkeklerden özellikle bayanların bu geceye dair korkuları vardır.Bu korku ise tamamen erkeklerin ve bayanların bilgisizliğinden ortaya çıkmaktadır.

İlk Gece Posizyonları
Evliliğin en büyük heyecanı şüphesiz gerdek gecesidir.Çünkü hep o geceyi hayal edersiniz.Bunu hayal etmekte herkesin hakkı.Mutlu bir evliliğin başlangıcı ve temelleri bu gecede atılır.Ancak bu özellikle genç kızlar için büyük bir korku gecesi olur ve bir çok soru akıllarını meşgul eder.Özellikle ilk gece ağrı olurmu, kan gelir mi, acaba nelere dikkat etmeliyim, ilk cinsel deneyimi için en uygun pozisyonlar hangileri gibi bir çok soru kafa yormakta.Sizi bu dertten kurtaracak öneriler aşağıdaki gibidir.

konumuzda evliliğin en büyük heyecanı şüphesiz gerdek gecesidir. Çünkü nedense o geceyi hayal ederiz hepimiz. Bunu hayal etmekte hepimizin hakkkı dimi arkadaşlar. Mutlu bir evliliğin başlangıcı ve temelleri bu gecede atılır. Özellikle ilk gece ağrı olurmu, kan gelir mi, acaba nelere dikkat etmeliyim ilk cinsel deneyimi için en uygun pozisyonlar hangileri gibi bir çok soru kafa yormakta. Sizi bu dertten kurtaracak öneriler aşağıdaki gibidir.

Yan yana cinsel ilişki pozisyonu: Erkeğin üste olduğu pozisyonla çok benzer olup tek fark partnerler yan yanadır. Buradaki tek zorluk yüz yüze durumunda partnerlerden bir tanesi bacağını partnerin üstüne atması gerekiyor. Bu da zaman zaman krampla sonuçlanabiliyor. Kadın erkeğe sırtını verdiği durumda yavaş ve rahatlatıcı ilişki elde etmek mümkündür. Hatta bu pozisyonda uyumak bile mümkündür.

Arkadan cinsel ilişki pozisyonu: Bu pozisyonda uygun bir pozisyon olup kadın dizinin üstünde durup erkek arkadan penisiyle vajinaya girer. Bazı insanlar bu pozisyondan nefret eder. Nedeni ise hem duygusallıktan yoksun hemde erkek egemenliğini vurgulayan bir pozisyon olması. Bazı erkeklerin bu pozisyondan hoşlanması ise özgürlüğün olması ve gücün kullanabilinmesinden kaynaklanır.

Oturur vaziyette pozisyon: Yavaş bir seks için uygulanmakla beraber özellikle ilk gece yani gerdek gecesi için uygundur. Erkek ya iskemlede oturur veya yerde bağdaş kurarak. Kadın erkeğin üstüne oturur. Yüz yüze veya sırt yüze bakarak da olabilir. Bu pozisyon birbirinizi okşamak birbirinize sarılmak ve yakın ten teması için idealdir.

ilişkiye nasıl girilir Ayakta cinsel ilişki pozisyonu: Bu pozisyon zor bir pozisyon olmakla beraber başarılı olmakda her baba yiğidin harcı değildir. Penisin vajinaya girebilmesi güç olabilir. Kadınlar genelde erkeklerden daha kısa boylu oldukları için kadının ya merdiven basamağında yada duvardan destek alması ile bu pozisyonda başarı elde edilebilinir. Diğer bir yöntemde kadın yüzünü yada duvara veya tutunabileceği herhangi bir şeye verir. Erkekde vajinaya arkadan girer. Bu pozisyon yüz yüze olan pozisyondan çok daha kolaydır.

Kadının üstte olduğu pozisyon: En çok tavsiye edilen pozisyonlardan birdir ve uygulanması gereken en önemli pozisyondur. Çünkü seksin hızı kadının kontrolü altındadır. Bu pozisyonda bir kaç varyasyon vardır. Kadın her iki diziyle erkeğin kalçasını sarar. Penisi içine aldıktan sonra ya dizlerinin üstünde sekse devam eder ya da bacaklarını uzatarak. Ayrıca erkeğin üstünde dimdik oturarakda ilişkiye devam edebilir.

Erkeğin üstte olduğu pozisyon: En klasik pozisyon budur ve bütün erkekler pozisyonda başlar. Erkek üstte, kadın altta, yüz yüze. Günümüzde basında bu pozisyon olumsuz eleştirilere maruz kalmaktadır. Belki eski moda olduğundan belki de ataerkil olduğundan dolayı. Esasında bu pozisyon o kadar da kötü değildir.

Kuvvet almak sevgilinizle yakın temasta olmak ve hamile kalmak isteyenler için bu pozisyon idealdir. Kadın iki bacağını yana doğru açabilir veya bacaklarını göğsüne doğru çekebilir. Bu her iki pozisyonda erkek kadının en hassas dış cinsel organına elle manipülasyon için erişemez ama ilk pozisyonda göğüslerine erişebilir.

Birinci varyasyon: Kadın iskemlede veya alçak bir yatağın ucunda oturur, erkek dizlerinin üzerinde penisiyle vajinaya girebilir. Seks terapistleri her ne kadar bu pozisyonun klasik pozisyondan daha da zevk verici olduğunu iddia etseler de, çoğu insan bu pozisyonun yakın temas konusunda eksik kaldığını düşünmektedir.

İkinci varyasyon: Kadın karnının üstüne yatar ve erkek arkadan vajinaya girer. Çoğu kadın için bu pozisyon g noktasını uyarır. Ama penisin rahim boynuna çarpmasıda acı verebilir. Yüz yüze olamama dezavantajı olsa bile çoğu çiftin favori pozisyonu arasındadır

Bayanla ilişkiye Nasıl Girilir tiklayin sizlerde buradan ögrenini ilişkiye nasıl girilirin tek adresi burası Bayanla ilişkiye Nasıl Girilir sözlü ve görsem anlatimlariyla saygılar ..

Reklamlar
 
Yorum yapın

Yazan: Nisan 30, 2011 in Uncategorized

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: