RSS

Rüyada Sevgiliyle ilişkiye Girmek

30 Nis

İlişki kelimesi çok geniş anlamları olan bir kavramdır. Genel sözlük anlamı irtibat, kontak, iletişim, bir araya gelme olarak sayılabilir.
Aile ilişkisi : anne, baba, agabey, abla, erkek kardeş, kız kardeş, çocuklar ile dede, nine, büyükbaba, büyükanne, teyze, hala, amca, dayı, amca çocuğu, dayı oğlu, teyze kızı, hala çocukları ve diğer akrabalar arası bağlar, davranışlar
Özel arkadaşlık ilişkisi : iş arkadaşları, okul arkadaşlar, mahalle arakadaşı, çocukluk arkadaşı bağları
İş ilişkisi : iş bağlantılarını anlatan kavram; işveren, patron, amir, müdür, şef, formen, ustabaşı, memur ve diğer tüm çalışma arkadaşları ile olan ilişkileri kapsar.
Diğer sosyal ilişkiler, hukuksal ilişki, ekonomik ilişkiler
Cinsel ilişki : kadın ile erkek arasındaki cinsi münasebet, duygusal bağ ve cinsel ilişki kavramları

Eski Sevgili veya Eş İle Seks Ne Anlama Gelir?
Eski sevgili/eşle seks yapmak: Asla demiştim belki yanıldım?

Rüya uzmanı Lauri Quinn Loewenberg’e göre, eski sevgilinizle seks yaptığınızı görmek, yeni ayrıldıysanız ve yalnızsanız beyninizin duygusal sorunları çözmeye çalıştığını gösterir.

ilişkiye nasıl girilir Özellikle ayrılmayı isteyen taraf siz değilseniz bu durum daha çok gözlenir. Ancak sıklıkla bu rüya, yeni ilişkisi olanların bazı şeyleri anlamasını sağlar. yeni biriyle beraberken görülen bu rüyalar ilişkinizin biraz rutinleşmeye başladığını gösterir. Eskiler o anki tutku, aşk durumunuzun yüksek olduğunu gösterir.

Rüyalar Gerçek Olur Mu?
Rüyada ilginç şeyler görmek çoğu zaman mümkün.Hatta bazı rüyalar görürüz ki bun a kendimiz bile inanmayız.Uyandıktan sonra Allah’tan rüyaymış der geçeriz.Bu tarz rüyalar illaki o rüyadaki gibi bir durum ile karşılaşacağınız anlamına gelmediği için stres yapmanıza gerek yok..

Rüyanızda eski karınızı yada sevgilinizi gördüğünüzde ne yapardınız.Hele bu kişi ile rüyada seks yaptığınızı gördüğünüzde…Bu rüyanın gerçek olacağını düşünmeyi bir kenera bırakıp gerçeklerle yüzleşmeniz gerektiği çok açık…

Evlilik terapisti Sharon Gilchrest O’Neill, “Eğer rüyalarımıza dikkat edersek rüyalarımızdan çok fazla şey öğrenebiliriz. Belki hayatımızda bir şeyleri gözden kaçırıyoruzdur ya da ilişkimizde düşünmek bile istemediğimiz bir problem vardır. Bunu düşünmek bile istemeyiz” diye belirtiyor

Reklamlar
 
Yorum yapın

Yazan: Nisan 30, 2011 in Uncategorized

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: